Meist

Meie visioon:

Me tahame saada sotsiaalselt vastutustundlikuks ettevõtteks, kus on prestiižne töötada ja kellega on prestiižne töötada!

Meie missioon:

Mugava lasteriiete veebipoe loomine, mis aitab vanematel säästa lisaks rahale ka aega. Meiega on lihtne, meiega kiiresti, meiega kvaliteetselt!

 

Babylink.ee e-poes Teie leiate suur valik kauneid trikotaažkangast lasterõivaste mudeleid lastele alates sünnist kuni 5 aastani. Meie sortimendis on bodid, kombinesoonid, püksid, pluusid, mütsid ja komplektid beebile. Lisaks lasteriided ja  lasteriiete komplektid, pidžaamad, aluspesu komplektid nii poistele kui tüdrukutele. Lasteriided on valmistatud looduslikest kangastest ja lasteriiete ohutust käsitleb standard EVS-EN 14682.

Suurem osa riided tarnitakse juhtivatelt Ukraina tootjatelt (otsetarned tehastest). Peamine tootja on Ukraina bränd TM BabyArt, mis on töötanud Ukraina turul üle 19 aasta.

Me eelistame neid tootjaid, kes tagavad suurepärase kvaliteedi ja vastavad kõrgeimatele nõuetele.  Lasterõivaste tootmisel kasutatakse ainult kvaliteetseid materjale.

Samuti teeme koostööd lastekaupade kauplustega Eestis, kes esitlevad oma tooteid meie lehel.

Tellimuse töötlemine ja kohaletoimetamine toimub keskmiselt 2 kuni 5 päeva alates tellimise kuupäevast. Lisaks TASUTA kauba kättesaamine Ida- Virumaal meie koostöpartnerilt aadressil: Keskväljak 4, Jõhvi, 41531 Ida-Virumaa, Eesti (Tsentraal kaubakeskus, II korrus, Lasteparadiis kauplus).

 

Täname,

et külastate meie Babylink.ee lasteriiete e-poodi ja

soovime Teile head ostlemist!