0 0.00

Shopping Cart

close

Ostukorvis ei ole tooteid.

Return to shop

Meist

Meie visioon:

Me tahame saada sotsiaalselt vastutustundlikuks ettevõtteks, kus on prestiižne töötada ja kellega on prestiižne töötada!

Meie missioon:

Mugava lasteriiete veebipoe loomine, mis aitab vanematel säästa lisaks rahale ka aega. Meiega on lihtne, meiega kiiresti, meiega kvaliteetselt!

 

Babylink.ee e-poes Teie leiate suur valik kauneid trikotaažkangast lasterõivaste mudeleid lastele alates sünnist kuni 5 aastani. Meie sortimendis on bodid, kombinesoonid, püksid, pluusid, mütsid ja komplektid beebile. Lisaks lasteriided ja  lasteriiete komplektid, pidžaamad, aluspesu komplektid nii poistele kui tüdrukutele. Lasteriided on valmistatud looduslikest kangastest ja lasteriiete ohutust käsitleb standard EVS-EN 14682.

Kõik riided tarnitakse juhtivatelt Ukraina tootjatelt (otsetarned tehastest). Me eelistame neid tootjaid, kes tagavad suurepärase kvaliteedi ja vastavad kõrgeimatele nõuetele. Peamine tootja on Ukraina bränd TM BabyArt, mis on töötanud Ukraina turul üle 19 aasta. Lasterõivaste tootmisel kasutatakse ainult kvaliteetseid materjale.

Tellimuse töötlemine ja kohaletoimetamine toimub keskmiselt 2 kuni 5 päeva alates tellimise kuupäevast.

Kui Teie tellimuse summa on vähemalt 25 eurot, siis on kohaletoimetamine pakiautomaati Eesti piires tasuta. Ja kui tellimuse summa on 45 eurot või rohkem, on ka kulleriga kohaletoimetamine tasuta!

 

Täname,

et külastate meie Babylink.ee lasteriiete e-poodi ja

soovime Teile head ostlemist!