Babylink BLOGI Trikookangad

Trikookangad

Beebiriiete valimisel pöörake tähelepanu looduslikele hingavatele materjalidele, mis ei põhjusta Teie lapsele allergiat. Kuni viie aasta vanuseni ei ole laps teadlik kaubamärkide, stiilide ja kõrgmoeesemete olemasolust. Talle on palju olulisem kanda sooje ja kergeid riideid, milles tal on mugav joosta ja hüpata, seega peaksite ostma kvaliteetseid kaupu looduslikest (vastupidavuse suurendamiseks võib-olla väikeste sünteetiliste lisanditega) kangastest. Kuid sünteetika on vastuvõetav ainult pealisriiete puhul või nende rõivaste puhul, mis nahaga otseselt kokku ei puutu, ning aluspesu peaks olema looduslik – see imab hästi niiskust ja hoiab ära allergilised reaktsioonid.

 

Interlok on 100% puuvillast kootud naturaalne kangas, millel on nn kummistruktuur. See materjal ei veni välja, pärast venitamist omandab ta oma endise vormi. Kangas on mõlemalt poolt sile ja laseb lapse kehal hingata. Interlokkangast valmistatud riided on väga pehmed, soojad ja mõnusad. Koostis: 100% puuvill.


Kulir  on kõige õhem kootud puuvillane riie, mille ühel poolel on peened vertikaalsed soonikud ja teine pool on tihedas koes. Kulir venib hästi laiusesse, kuid pikkusesse peaaegu ei veni; see kangas ei kortsu. Koostis: 100% puuvill.


Stretš-kulir on elastne trikookangas, mis ei veni välja ja võtab pärast venitamist uuesti oma algse kuju. Koostis: 90% puuvill, 10% elastaan.


Futer on tihe trikookangas, mille esipool on sile ning tagapool pehme ja soe. See materjal on vastupidav venimisele, kestab kaua ja ei muuda aja jooksul vormi. Koostis: 100% puuvill.


Veluur on lühikese, väga paksu ja pehme karusega trikookangas. See kangas on  vastupidav hõõrumisele ja muudele mehaanilistele mõjutustele. Veluurkangast tehtud riided ei veni välja ja on isegi mõne aasta pärast algupärase väljanägemisega. Koostis: 100% puuvill.


Rebitud mahra on moodne kõrgtehnoloogiline kangas, mida kasutatakse nii täiskasvanute kui lasterõivaste valmistamiseks. See pehme ja kerge pika riidekarva ning hingava struktuuriga kangas on oma kasutusmugavuse ja ilusa välimusega kindlalt võitnud tarbijate usalduse. Sünteetilisest koostisest  hoolimata vastab kangas kõigile rahvusvahelistele standarditele ja on väga kvaliteetne hüpoallergeenne materjal, mis on absoluutselt ohutu isegi imikute tervisele. Materjalil on ainulaadsed kasutusomadused: kangas on väga tugev, kulumiskindel, kerge, pehme, hingava struktuuriga. Soe ja kerge materjal hoiab keha soojas ja tagab mugavuse igas olukorras. Koostis: 6% puuvill, 30% polüester, 64% atsetaat.


Ribana on ristkootud kangas, mille kiud on kahekordse koega ja millel on nn kummistruktuur. See kangas laseb lapse kehal hingata, imab niiskust. Elastne – venib hästi, hoides kuju. Tugev ja kulumiskindel – ei pleegi, ei tõmbu kokku, ei kortsu. Koostis: 100% puuvill.


Transfer on mitteelastne trikookangas. See materjal ei veni välja, pärast venitamist võtab see oma esialgse kuju, ei lahustu. Riided, mis on valmistatud sellest kangast on kehale väga meeldivad. Kuna tegu on loodusliku materjaliga, laseb see õhku läbi ja võimaldab nahal hingata. Koostis: 100% puuvill.


Rubchik – trikookangas, mis venib hästi ja hoiab suurepäraselt oma vormi. Kuna tegu on loodusliku materjaliga, laseb see õhku läbi ja võimaldab nahal hingata. Sobib igapäevaseks kandmiseks jahedamal aastaajal. Koostis: 100% puuvill.


Õige hooldus säilitab rõivaste väärtuse. Selleks jälgige enne pesukorda kindlasti hooldusmärke rõiva siseküljel.
Veepesu lubatud kuni 40 kraadises vees.
 Pleegitamine (valgendamine) keelatud.
 Triikimine keskmisel temperatuuril (150°C)

Related Post

LANGETASIME HINDA!LANGETASIME HINDA!

LANGETASIME HINDA! 2023. aasta algusel tegelesime hindade korrigeerimisega, mille tulemusel vähenesid veebruari kuus 115 toote hinnad. Me alandasime selle toote hinda keskmiselt 30%! Hindasid on langetatud püsivalt erinevates kategooriates ning

et